Ana sayfa

Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm

Şirket profili
Sevimli Dövme Kozmetik Co, Ltd

Sevimli Dövme Kozmetik Co, Ltd, 2002 yılında kurulmuş, profesyonel bir üretici ve tasarım, geliştirme ve kalıcı makyaj ve mikro blading üretimi ile ilgili ihracatçısı. Ana ürünler: PMU ve Mikroklamada başlangıç ​​kitleri, kalıcı makyaj makineleri, iğneler, manuel kalemler, tek mikro kürek kalemleri, bıçaklar, pigmentler, uygulama derileri, altın ortalama kumpaslar, kaş kalemleri, mürekkep bardakları vb.

Biz Baiyun District, Guangzhou, Çin rahat ulaşım access.It ofisimizde 30 dakika sürer ile bulunmaktadır. Dünyadaki müşteriler, muayene için ofisimize ve fabrikamıza bekliyoruz. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya genelinde farklı pazarlarda çokça takdir edilmektedir. CE, MSDS, ResAP2008, ISO9001 Sertifikası güveninize sunulabilir.

100'ün üzerinde çalışanımız ve yıllık 4500.000 USD'yi aşan satış rakamımız var ve şu anda dünya çapındaki üretimimizin% 50'sini ihraç etmektedir. Üretimimizin tüm aşamalarında tam donanımlı tesislerimiz ve mükemmel kalite kontrolümüz, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar. Kalıcı makyaj endüstrisinin standardı sıkılaşırken, üretim ve paket teknolojimizi güncelliyoruz. Önce kalite ve verimlilik gelir.

Kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimizin bir sonucu olarak, Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Avustralya, Afrika ve Okyanusya ulaşan küresel bir satış ağı elde ettik.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Biz yakın gelecekte dünya çapında müşterileri ile başarılı iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Firmamız 2003 yılında kurulmuştur. Kalıcı Makyaj destry sektöründe 16 yılı aşkın deneyime sahibiz

.

Kendi markamız var, örneğin YD, TKL makinesi, Lushcolor yarı pigment, YD yarı pigment.

Pek çok dövme markası ile evde ve yurtdışında da işbirliği içindeyiz. Kolorsource marka gibi, 2005 yılından itibaren Asya'da tek ajan, Kolorsource pigment, Tag # 45, Ultra Süre vb satıyoruz.

Şirket, sürekli yüksek kaliteli ürünler, iyi bir üne, kaliteli hizmet, ürün ile 30'dan fazla il, belediye ve özerk bölgelerde de satmak "kalitesiz ilk, müşteri ilk, kaliteli hizmet, sözleşmeye uymak", bağlı kalmıştır yapısal ve Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Rusya ve Brezilya, Avrupa ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. Içtenlikle yerli ve yabancı işadamları kazan-işbirliği ve ortak kalkınma kazanmak, parlak oluşturmak işbirliği yapın!

Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : LUSHCOLOR, TKL, YIDI, TAG, Yıldız Renkleri, Baisidai, Merlin, Masaic, NC, ZS,

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 300-500

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için