Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli İş Dünyası Firması

Sevimli Dövme Kozmetik A.Ş.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm

Sertifika
iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için
iyi kalite Kalıcı Makyaj Makinesi satış için
Dear Stella, I like you because you are good and always active, but other sellers are not nice! Be sure I will be always your customer.

—— Hasan

Dear Lusia,Thank you very much for your news I wish you all the best in the New Year and hope that 2015 will become very fruitful for our cooperation

—— Petre

Dear Gabby, It was a pleasure doing business with you and I look forward to the success of the other year.

—— Ana

Hi Jason, I received the order, it looks good ! Thanks a lot for your support!

—— Ms. Susanne Kreff

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm

1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LUSHCOLOR, TKL, YIDI, TAG, Yıldız Renkleri, Baisidai, Merlin, Masaic, NC, ZS,
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 300-500
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 90% - 100%
Sevimli Dövme Kozmetik Co, Ltd

Sevimli Dövme Kozmetik Co, Ltd, 2002 yılında kurulmuş, profesyonel bir üretici ve tasarım, geliştirme ve kalıcı makyaj ve mikro blading üretimi ile ilgili ihracatçısı. Ana ürünler: PMU ve Mikroklamada başlangıç ​​kitleri, kalıcı makyaj makineleri, iğneler, manuel kalemler, tek mikro kürek kalemleri, bıçaklar, pigmentler, uygulama derileri, altın ortalama kumpaslar, kaş kalemleri, mürekkep bardakları vb.

Biz Baiyun District, Guangzhou, Çin rahat ulaşım access.It ofisimizde 30 dakika sürer ile bulunmaktadır. Dünyadaki müşteriler, muayene için ofisimize ve fabrikamıza bekliyoruz. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünya genelinde farklı pazarlarda çokça takdir edilmektedir. CE, MSDS, ResAP2008, ISO9001 Sertifikası güveninize sunulabilir.

100'ün üzerinde çalışanımız ve yıllık 4500.000 USD'yi aşan satış rakamımız var ve şu anda dünya çapındaki üretimimizin% 50'sini ihraç etmektedir. Üretimimizin tüm aşamalarında tam donanımlı tesislerimiz ve mükemmel kalite kontrolümüz, toplam müşteri memnuniyetini garanti etmemizi sağlar. Kalıcı makyaj endüstrisinin standardı sıkılaşırken, üretim ve paket teknolojimizi güncelliyoruz. Önce kalite ve verimlilik gelir.

Kaliteli ürünlerimiz ve seçkin müşteri hizmetlerimizin bir sonucu olarak, Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Avustralya, Afrika ve Okyanusya ulaşan küresel bir satış ağı elde ettik.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir sipariş görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Biz yakın gelecekte dünya çapında müşterileri ile başarılı iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Guangzhou Baiyun Jingtai Qiaoli Business Firm

İlgili kişi: Miss. Stella

Tel: 86-20-86553738

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)